poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Dwudziestkowy exploding box :)

Hej i ho! Jeszcze żyję :)

Niby wcale nie mam tego czasu tak mało, ale jakoś nie umiem znaleźć go wystarczająco dużo, żeby wpaść tu na dłużej... 
Muszę nad tym popracować :)

Dziś chwalę się moim pierwszym w życiu eksplodującym pudełkiem! 


Exploding boxy odkryłam już jakiś czas temu i do tego stopnia mnie urzekły, że od tamtej pory wciąż siedziała mi w głowie potrzeba, wręcz przymus!, spróbowania zrobienia czegoś takiego.
Niedawno nadarzyła się ku temu idealna okazja - dwudzieste urodziny przyjaciółki. Prezentem miał być zegarek, więc pomyślałam, że takie pudełko będzie świetnym "opakowaniem" :)


Z gazet powycinałam "pogróżkowe" dwudziestki i nakleiłam na każdą ściankę. Do wieczka przymocowałam kokardkę. Skromnie i minimalistycznie, ale o to mi chodziło :)


Środek był odrobinę bogatszy: liczba "20" mieniąca się czterema kolorami brokatu (widać dwa, pozostałe są z tyłu :D), duuużo życzeń i oczywiście zegarek, który do zdjęć pozować nie chciał ;)


"Dwudziestkę" przymocowałam na sprężynkach - zamysł był taki, żeby wręcz wyskoczyła z pudełka podczas otwarcia. Skończyło się na tym, że trochę się trzęsła, a "0" jeszcze przed imprezą często lądowało w pozycji horyzontalnej. Zegarek został zapięty wokół "gniazdka". 


Prezent się spodobał, co najważniejsze, exploding box myślę, że też :D Moje "dziełko" co prawda nie umywa się do tych wychodzących spod palców genialnych scraperek, ale w sumie jestem z niego zadowolona :) 

Życzę miłego i cieplutkiego weekendu majowego! :)

This time, I'm showing an exploding box which I made for my friend's 20th birthday. That's why there are so many "twenties" ;) It was also a box for a present - a watch which was arranged around the shiny "20" inside. 
My exploding box maybe isn't as great as I see on different blogs but I'm a bit proud of it :)

I wish you a very happy and warm week! :)

3 komentarze:

 1. Ja jeszcze nigdy nie robiłam takiego pudełka, ale na jakąś specjalną okazję na pewno spróbuję :) A Twoje wyszło bardzo profesjonalnie!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Łoł to co dopiero prezent! Wspaniałe pudło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh this is so clever, Meg! I love the papers and the organza ribbon too!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze! Każdy jeden powoduje, że robi mi się milej na serduchu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...