O MNIE


Mam 24 lata i zamieszkuję południową część naszego kraju. Skończyłam filologię polską, a swoją przyszłość wiążę z korektą tekstów. Obecnie studiuję antropologię języka i komunikacji.

Meg's Handmade powstało już dobrych kilka lat temu. Dlaczego? Zapragnęłam zacząć dzielić się biżuterią, którą wtedy robiłam. Nie było to nic specjalnego - drucik, koralik, ewentualnie dwa. Z czasem ta moja nowo odkryta pasja zaczęła się rozwijać i teraz wiem, że nie potrafiłabym tego porzucić. Od zawsze ciągnęło mnie do wszystkiego, co wykonywane ręcznie, choćby miało to być najprostsze origami. Teraz interesuję się też innymi dziedzinami rękodzieła niż biżuteria. Często szyję, robię kartki, dekoruję decoupagem i gotuję, a zwłaszcza piekę słodkości.

Gdy mam wolną chwilę, a chcę odpocząć od robótek ręcznych, najczęściej sięgam po książki. Jest to moja pierwsza miłość i już zawsze będzie łączyć nas coś więcej niż tylko zauroczenie. Sama też trochę piszę, co pewnie będzie widoczne w moich postach. Poza tym uwielbiam oglądać filmy, zwłaszcza te z wartką akcją. Ostatnio moje zainteresowania dotyczą także dietetyki, żywienia i tego, jak jedzenie wpływa na nasze zdrowie.

Moją kolejną pasją jest język - jako żywy twór, ciągle ulegający zmianom i przeobrażeniom. Oprócz polskiego, który interesuje mnie najbardziej, ogromnym sentymentem darzę angielski. W planach - nauka języka portugalskiego.

I tyle.
Dzięki, że tu jesteście!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarze! Każdy jeden powoduje, że robi mi się milej na serduchu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...