sobota, 4 lipca 2015

Lato wszędzie!

Każda pora roku ma w sobie coś niezwykłego, coś charakterystycznego, coś dzięki czemu zapada nam w pamięć na dłużej. Lato nie jest w tym wyjątkiem, a nawet wydaje mi się, że letnia atmosfera powoduje, że bardzo błahe rzeczy zyskują rangę niesamowitych wspomnień. Nie wiem, jak Wy, ale ja mam kilka takich, które zawsze miło mi się wspomina :)

Po pierwsze - pomidory! Dziwne? Dla mnie nie ;) Jako dziecko co roku jeździłam w wakacje nad morze i nieodłączną częścią śniadań, obiadów i kolacji były właśnie pomidory - dojrzałe, czerwone i pachnące! Do teraz, gdy mam okazję takie jeść, wspomnienia same wracają :)
Po drugie - również związane z rodzinnymi wyjazdami - pobyt nad morzem nie uznawałam za zaliczony, jeśli nie zjadłam gofra, kebaba i lodów. Ot, takie wakacyjne menu... ;)
Po trzecie - sosny rosnące na wydmach i tworzące przeuroczy przedsionek plaży. Szczególne miejsce, gdzie jeszcze nie widać morza, ale już czuć jego zapach i słychać szum fal :)
Po czwarte - kawa mrożona! I nic więcej nie trzeba dodawać ;)

Morze było nieodłączną częścią moich wakacji i dlatego większość wspomnień jest z nim związana. Macie podobne wspomnienia? A może coś innego kojarzy Wam się z latem i wakacjami? ;)

Zostawiam Was ze zbieraniną zdjęć, które ostatnio pojawiły się na moim Instagramie. Ot, takie kilka letnich migawek ;)

Miłego dnia! :)
I love summer and holidays! Who doesn't? ;)

5 komentarzy:

 1. Ooo tak lato to przede wszystkim pyszne letnie smaczki i kolory :)) pyszności u ciebie. Wspaniałego wakacyjnego weekendu

  OdpowiedzUsuń
 2. lato pełne przyjemności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam apetyt na lato. Miłego....:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie lato to truskawki i czereśnie <3
  fajne migawki z życia :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze! Każdy jeden powoduje, że robi mi się milej na serduchu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...